Erdeniz Balık Restaurant İnciraltı

Hakkımızda

1990′ dan bugüne

Tam 25 sene oldu temelleri atalı. Salaş bir balık ekmekçi olarak başlamıştık aslında. Erdeniz o günden bugün’e kadar o sevimli salaşlığını misafirlerine hissettirmeye devam ederken kalitesinide her geçen gün biraz daha yukarı çekmek için çaba sarf ediyordu aslında. 90 yılındaki fikirlerimizin 2015 yılındada pek değiştiği söylenemez. Bu düşüncemizde haklı olmalıyız ki 20 yılı aşkındır bizi ziyaret eden müşterilerimiz oldu..

Misyonumuz

Elbetteki bizlerde ticaret yapıyoruz, ancak para kazanmak hep en son önceliğimiz oldu. Çünkü Kâr Odaklı değil Müşteri Memnuniyeti Odaklı çalışmanın her zaman doğru olduğunu savunduk. Bu sebeple de her daim müşterilerimize hep minimum kazanç oranıyla en kaliteli şeyleri sunmaya çalıştık ve çalışıcazda.. Bu yüzden olmalı ki bizi bir kere tercih edenler kolay kolay vazgeçemiyor..

Geniş Menü Seçeneği

Erdeniz’i bugünkü konumuna ve popülerliğine getiren en güçlü kozlarından birisi de hiç şüphesiz ki Müşteri Odaklı Menü Sistemidir.. Nasıl mı? Örneğin, sevdiğiniz ve bizde olmayan Rakı, Şarap veya Bira markaları. yada başka bir restaurantta yediğiniz ve unutamadığınız meze, arasıcak, tatlı yada herhangi birşey. Ne olduklarının hiç ama hiçbir önemi yok. Sadece bize isteğinizi bildirmeniz yeterli. Emin olun ki bir dahaki geldiğinizde istediğiniz herşey barımızda veya mutfağımızda mevcut olucaktır. Menümüzün tek yöneticisi var o da sizsiniz..

hello